• Formand



    • Anja Krag Boysen

      Anja Krag Boysen

      Valgperiode 01-01-2020 - 31-12-2021
  • Næstformand



    • Martin Staunsbjerg

      Martin Staunsbjerg

      Valgperiode 01-01-2021 - 31-12-2022
      Telefon mast@bluekolding.dk
  • Medlem



    • Camilla Enevold Vestergaard

      Camilla Enevold Vestergaard

      Valgperiode 01-01-2020 - 31-12-2021
    • Line Hahn Gottschalk

      Line Hahn Gottschalk

      Valgperiode 01-01-2021 - 31-12-2022
      Telefon line hahn@hotmail.com
    • Karina Marie Sjøgren Andersen

      Karina Marie Sjøgren Andersen

      Valgperiode 01-01-2020 - 31-12-2022
      Telefon karinamandersen@gmail.com
  • Suppleant



    • Stephanie Aagaard Børgesen

      Stephanie Aagaard Børgesen

    • Emilie Stine Kristensen Overgaard

      Emilie Stine Kristensen Overgaard

    • Sara Wiborg

      Sara Wiborg

    • Mette Søgaard Mikkelsen

      Mette Søgaard Mikkelsen

  • Personalerepræsentant



    • Stine Banna Bank

      Stine Banna Bank

      Valgperiode 01-01-2021 - 31-12-2022
    • Jeanette Engelbrecht Jørgensen

      Jeanette Engelbrecht Jørgensen

      Valgperiode 01-01-2019 - 31-12-2021
  • Lederrepræsentant



    • Jytte Buch Petersen

      Jytte Buch Petersen

      Telefon 23 26 09 80